Навчальні тренінги для вчителів

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у навчальних тренінгах з підвищення кваліфікації для вчителів ЗЗСО в рамках проекту програми ЄС Еразмус+ №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED», які відбудуться в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника з 18.06.2019 по 20.06.2019 (09.00-17.00 год).

Орієнтовна програма тренінгів:

• Модернізація освіти в умовах сьогодення: виклики, проблеми, перспективи.
  • Проектування нового освітнього середовища засобами web-технологій (BYOD в освіті, Quick Response, Plickers).
  • Жінки в STEM-освіті: історії-міфи-реалії.
  • Класний менеджмент й інклюзивне освітнє середовище.
  • Креативні педагогічні стратегії як запорука професійного становлення вчителя.
  • Розвиток критичного мислення в умовах сучасної школи: можливості і перспективи.

Тренер:

Кандидат педагогічних наук, доцент Джус О.В.

Кінцевий термін реєстрації для участі у тренінгах: 10 червня 2019 р. (до 22.00 год).

Кількість учасників обмежена.

Для участі в навчальних тренінгах просимо зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/2wH2VV3

У разі виникнення запитань зв’яжіться з нами:

e-mail: dzhus1@ukr.net

Тел.: +38 068-104-5000

*«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»