Юридичне телебачення

Юридичне телебачення

Тривалість проєкту: одноразова допомога в рамках партиципаторного бюджетування у 2019 р.

Грантхолдер: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Україна

Мета проєкту:  Створення на базі навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника юридичного телебачення за участі студентської спільноти разом із фахівцями у сфері медіа. Проєкт передбачає придбання професійного обладнання для зйомок тематичних програм про правові події міста Івано-Франківська та Прикарпаття, життя, творчість видатних правників, правові традиції регіону, правопросвітніх заходів, промороликів з метою підвищення правової культури населення міста та області, які будуть спрямовані на поширення юридичної інформації для громадян.

Матеріально-технічне забезпечення, яке планується придбати у межах проєкту перебуватиме на балансі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя  Стефаника».

Очікувані результати:

Поширення якісної правової та просвітньої інформації у вільному доступі для громадян.

Контактна особа і менеджер проєкту в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника: Сергій Адамович, д.і.н., професор Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, e-mail: s.adamovych@gmail.com