Інтерактивний підручник

Інтерактивний підручник

Тривалість проєкту: одноразова допомога в рамках партиципаторного бюджетування у 2018 р.

Грантхолдер: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Україна

Мета проєкту:  Розроблення за участі викладачів Навчального наукового юридичного інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» інтерактивного підручника з правознавства для учнів 9-их класів загальноосвітніх шкіл та всіх тих, хто цікавиться питаннями права. Підручник спрямований на підвищення якості освіти серед школярів з правознавства.

Досягнуті результати:

Створення та розповсюдження інтерактивного підручника з правознавства для учнів 9-их класів загальноосвітніх шкіл. У підручнику висвітлено основні питання теорії держави та права та основних галузей права, що включені до навчальної програми з предмету «Правознавство» для учнів 9-их класів загальноосвітніх шкіл. Підручник в усіх розділах містить додаткові матеріали для поглибленого вивчення, витяги з відповідних нормативних актів, велику кількість контрольних питань та практичних завдань.

Контактна особа і менеджер проєкту в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника: Сергій Адамович, д.і.н., професор Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, e-mail: s.adamovych@gmail.com