GameHub

Співробітництво між університетами та підприємствами у сфері ігрової індустрії в Україні
561728-EPP-1-2015-1- ES-EPPKA2-CBHE-JP

Коротка назва проєкту: GameHub

Сайт проєкту: http://gamehub-cbhe.eu/ua/

Тривалість проєкту: 15 жовтня 2015 – 14 жовтня 2018

Сума гранту програми Еразмус+ (CBHE): 811 193,33 євро

Грантхолдер: Університет Деусто, Іспанія

Мета проєкту: Загальна мета проєкту GameHub – забезпечити можливість працевлаштування та самоствердження випускників закладів вищої освіти (ЗВО), непрацевлаштованих інженерів, а також ветеранів Антитерористичної операції (АТО) в Україні через забезпечення їх знаннями та навичками, які вимагає цифрова ігрова індустрія (ІІ) – яка має широкий мережевий вплив на світову галузь економіки. Ігрова індустрія, що базується на віртуальному робочому підході, дозволяє розвивати високотехнологічну сферу і, таким чином, валовий внутрішній продукт без великих інвестицій.

Завдання проєкту:

  1. Встановити моніторінговий інструмент компетентностних профілей та тренінгу, необхідний для працевлаштування на українському ринку інформаційних комп’ютерних технологій, враховуючи можливості міжнародних мереж та бізнесу.
  2. Cтворити інфрастурктуру GameHub в кожному українському ЗВО, що сприятиме розвитку знань та компетенцій в сфері підприємництва й виробництва цифрових ігр через розробку навчальних матеріалів, підготовку та консультування співробітників ЗВО та тренінгових центрів.
  3. Взаємовигідне та перспективне співробітництво між академічним світом, службами, що працевлаштовують, ветеранською асоціацією та ігровою індустрією, що сприятиме зміцненню українського бізнес-сектору інформаційних комп’ютерних технологій, який знаходиться на стадії свого становлення

Досягнуті результати:

  1. Проведений аналіз робіт та задач та визначена схема компетенцій – інструмент моніторингу – для успішних робітників та підприємств в сфері ІКТ та ІІ.
  2. Побудована концепція, структура та можливості GameHub у поєднанні з ігровою лабораторією.
  3. Тренінг приблизно 180 викладачів українських університетів, 500 студентів та 150 непрацевлаштованих, включаючи ветеранів АТО.
  4. 18 двомовних навчальних модулів, розроблених в рамках GameHub, та включених до навчальних планів українських ЗВО.
  5. Встановлені зв’язки в українських ЗВО між академічним світом, підприємствами та службами працевлаштування – поміст GameHub.
  6. Міжнародна проєктна конференція та ярмарки праці з ігрового дизайну, організовані проектним консорціумом в Україні

Партнери:

Контактна особа і менеджер проєкту в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника: Любов ЗІНЮК, начальник Відділу управління проєктами,
e-mail: lyubov.zink@gmail.com