Вишеградський Фонд

Міжнародний Вишеградський фонд є міжнародною організацією, що базується у Братиславі, Словаччина. Метою Фонду є сприяння та сприяння розвитку тіснішої співпраці між громадянами та установами в регіоні, а також між регіоном V4 (Чеська Республіка, Угорщина, Польща, Словаччина) та іншими країнами, особливо Західними Балканами та країнами Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова та Україна). Фонд це робить через грантову підтримку спільних культурних, наукових та освітніх проектів, молодіжних обмінів, транскордонних проектів та просуванню туризму, а також через програми індивідуальної мобільності (стипендії, резиденти).

Що стосується фінансування “Стандартних грантів”, то Вишеградський фонд повинен бути залучений від принаймні трьох країн Вишеградської групи (V4) (Чеська Республіка, Угорщина, Польща та Словаччина). Проте радимо включити партнерів з усіх країн V4.

Проекти, що фінансуються за Стандартними грантами, повинні входити до однієї із шести категорій: культурне співробітництво, науковий обмін та наукові дослідження, освіта, молодіжний обмін, транскордонне співробітництво або просування туризму.