Молодіжний центр “Параграф”

House of Europe

Інфраструктурний проєкт “Молодіжний центр Paragraph”

Проєкт «Молодіжний центр Paragraph» є одним із 9 переможців в конкурсі інфраструктурних грантів від «House of Europe» у 2020 році із близько 1000 заявок по всій Україні та спрямований на ремонт, облаштування та покращення Молодіжного центру “Paragraph”.

Назва проєкту англійською мовою: Paragraph Youth Center

Сайт проєкту: https://paragraph.if.ua

Тривалість проєкту: 12 березня – 31 серпня 2020 року

Сума гранту: 160 337 грн

Грантхолдер: Громадська організація “Молодіжний центр “Параграф”

Грантодавець: Німецький культурний центр «Ґете-Інститут» при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина. Проєкт фінансується Європейським Союзом в рамках програми House of Europe

Мета проєкту: завершити облаштування молодіжного центру Paragraph, що знаходиться за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57, забезпечивши належні та комфортні умови перебування для його відвідувачів.

Очікувані результати:

Реалізація даного проєкту зробить Молодіжний центр Paragraph не лише інклюзивним та комфортним, але й більш привабливим в очах цільової аудиторії, забезпечивши його інклюзивність (фізичну доступність для людей з інвалідністю), належний температурний режим і санітарні умови. Це в свою чергу дозволить організації проводити ще більше культурних та освітніх заходів у центрі, сприяти розвитку та соціалізації молоді університету і міста, робити дозвілля молоді цікавим та змістовним.

Партнери:

  • ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”
  • Благодійна організація “Благодійний фонд “Хребет”
  • Івано-Франківський осередок програми “Будуємо Україну Разом” Благодійної організації “Львівська освітня фундація”

Контактна особа і менеджер проєкту: Віктор Лесик, Голова Правління ГО “Молодіжний центр “Параграф”, провідний фахівець відділу управління проектами ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, e-mail: vlesykk@gmail.com