Оголошуємо навчальні тренінги для вчителів початкової школи

про навчальні тренінги для вчителів початкової школи

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі в навчальних тренінгах і семінарах, спрямованих на вдосконалення цифрової й дидактичної компетентностей педагогів початкової освіти в рамках проекту програми ЄС Еразмус+ №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED».

Навчальні тренінги і семінари будуть проведені в ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» з 11 по 14 квітня 2019 року (10.00-17.00 год).

Програма тренінгів і семінарів:

Розвиток критичного мислення учнів: таксономія Блума.

Формувальне та підсумкове оцінювання результатів навчання учнів у НУШ.

Педагогічні можливості онлайн-платформи KAHOOT.

Жінки у STEAM: проблеми, виклики і досягнення.

Онлайн навчання предметів STEM в початковій школі (Inquiry Based Learning)

Онлайн/віртуальні лабораторії та симуляції. Дослідницькі освітні середовища для молодших школярів (Inquiry Learning Space).

Критерії успіху і навчання впродовж життя.

Тренери:

Доктор педагогічних наук, професор О.Б. Будник,

Кандидат педагогічних наук, доцент Т.О. Близнюк

Вимоги до кандидатів:

• Мотивація до отримання нових знань і навичок та передачі інноваційного досвіду для роботи в Новій українській школі.
  • Володіння англійською мовою не нижче рівня В1.

Кінцевий термін реєстрації для участі у тренінгах: 10 квітня 2019 р. (до 18.00 год).

Кількість учасників обмежена.

Зареєструйся ЗАРАЗ для участі в навчальних тренінгах і семінарах:

У разі виникнення запитань зв’яжіться з нами:

e-mail: blyztan@yahoo.com, budolen@yahoo.com

Тел.: +38 050 581 3024, +38 066 0724940.

*«This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»