Навчання для студентів ПНУ

08 травня 2018 року на педагогічному факультеті ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулася  інформаційна зустріч-тренінг у рамках міжнародного проекту ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використанням інноваційних інструментів викладання» (№ 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Керівник академічної групи проекту, професор кафедри Олена Будник у своєму виступі ознайомила студентів 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» (групи ПО-40, 42, 43) із сутністю та різновидами електронного навчання в початковій школі (e-Learning), змістом понять: «цифрова педагогіка», «цифрова грамотність», «цифрова компетентність», «онлайн-навчання», «змішане навчання», «STEAM-предмети», «дослідницьке середовище», «дистанційне навчання» та ін. У ході міні-тренінгу з теми «Методика дослідницького STEAM-навчання у Новій українській школі» ознайомлено майбутніх педагогів із дослідницькими середовищами українською мовою (ILS), створеними викладачами та магістрантами ПНУ в рамках проекту (http://www.golabz.eu/spaces). Найбільше зацікавлення студенти виявили до питань використання технологій мобільного навчання у роботі з учнями.