Інформаційний день у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника

25 квітня 2018 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника на засіданні кафедри педагогіки початкової освіти відбулася презентація проекту програми ЄС Еразмус + КА2 «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання – MoPED» (№ 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).;
Керівник академічної групи проекту в ПНУ проф. Олена Будник ознайомила присутніх із основними завданнями та конкретними цілями проекту, а також інноваційними методиками викладання, навчальними ресурсами електронного навчання за результатами проведених тренінгів у закордонних університетах. Значна увага була приділена методології навчання щодо використання ігрових технологій, програми формування медіаграмотності студентів, розвитку в них критичного мислення та цифрової культури. Доц. Інна Червінська розповіла про потребу вдосконалення процесу використання змішаного навчання в сучасному університеті, поділилася думками щодо досвіду викладання в Краківській гірничо-металургійній академії. Доц. Тетяна Близнюк поділилася думками щодо досвіду використання інноваційних інструментів викладання в Університеті Деусто, зокрема методикою навчання STEAM через ігрову онлайн платформу STEAM Decks, специфікою та характеристиками блокового програмування на платформі Кodetu та ін.