Презентація проекту MoPED професорсько-викладацькому складу педагогічного факультету ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

16 листопада 2017 на педагогічному факультеті університету відбулась зустріч ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з трудовим колективом педагогічного факультету, на якій було презентовано міжнародний проект ERASMUS+ «MoPED – Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments / Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання», № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.
Керівник проекту проф. Цепенда І.Є. у своєму виступі чітко окреслив загальну мету та конкретні завдання проекту, що спрямований на підвищення якості вищої педагогічної освіти, зокрема використання інноваційних інструментів викладання, інформаційно-комунікаційних технологій у підготовці сучасного вчителя загальноосвітньої школи.