Дослідження потенціалу відновлювальної енергетики на базі сільського господарства України

Дослідження стратегічного потенціалу
розвитку відновлювальної енергетики
на базі сільського господарства України

Тривалість проєкту: 1 січня 2018 – 31 грудня 2018

Сума гранту програми фінансування: 180 000 гривень

Грантхолдер: ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (Проект Міністерства освіти та науки України)

Мета проєкту: Розробка й обґрунтування теоретичних, організаційно-методичних та прикладних рекомендацій, що сприяють дослідженню стратегічного потенціалу розвитку відновлювальної енергетики на базі сільського господарства.

Завдання проєкту:

 1. Аналіз тенденцій і перспектив розвитку відновлювальної енергетики в Україні на базі сільськогосподарських підприємств.
 2. Стратегічний аналіз потенціалу розвитку відновлювальної енергетики в Україні на базі сільськогосподарських підприємств.
 3. Визначення стратегічних напрямів розвитку відновлювальної енергетики в Україні на базі сільськогосподарських підприємств.
 4. Розробка типової стратегії розвитку відновлювальної енергетики на базі сільського господарства в Україні.
 5. Обґрунтування механізму стимулювання розвитку відновлювальної енергетики на базі сільського господарства в Україні.

Досягнуті результати:

 1. Розроблено наукові й теоретичні положення проведення комплексного дослідження стратегічного потенціалу розвитку відновлювальної енергетики на базі сільського господарства України.
 2. Удосконалено (доповнено) класифікацію відновлювальних джерел  енергії на базі  сільськогосподарських підприємств України.
 3. Проведено комплексний стратегічний аналіз тенденцій та перспектив розвитку відновлювальної енергетики на базі сільського господарства України.
 4. Запропоновано підходи до дослідження стратегічного потенціалу відновлювальної енергетики на базі сільського господарства на основі PEST, SWOT, TELESCOPIC OBSERVAITION методів аналізу.
 5. Розроблено типову стратегію розвитку відновлювальної енергетики на базі сільського господарства в Україні.
 6. Обґрунтовано комплексний механізм стимулювання розвитку відновлювальної енергетики на базі сільського господарства в Україні.

Контактна особа і менеджер проєкту в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника: Валентина ЯКУБІВ, проректор з наукової роботи,
e-mail: yakubiv.valentyna@gmail.com