Заступник міністра закордонних справ Польщі відвідав Обсерваторію

Делегація з Республіки Польща у складі заступника міністра закордонних справ Республіки Польща Марціна Пшидача та в.о Генерального консула Республіки Польща у Львові Катажини Солек побувала у Міжнародному науковому центрі “Обсерваторія” на горі Піп Іван. Гості оглянули будівлю Обсерваторії, приміщення рятувальної служби та взяли участь в церемонії передачі Студіями Східної Європи Варшавського університету Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника смарт датчика погоди Lufft WS800-UMB.

Під час перебування в стінах МНЦ ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда обговорив із заступником глави польського зовнішньополітичного відомства проекти, які було реалізовано та які плануються до запуску в рамках програм, що фінансовано Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

Марцін Пшидач пообіцяв подальшу підтримку з боку Міністерства проектів, пов’язаних із розбудовою МНЦ “Обсерваторія”.