Експедиція Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на чолі з ректором Ігорем Цепендою та представником наших партнерів – начальником четвертої спеціалізованої пошуково-рятувальної групи Управління ДСНС в Івано-Франківській області Тарасом Бриндою побувала в Обсерваторії напередодні запланованого на 27 липня сходження на гору разом з партнерами по проекту PIMReC. Про цілі та завдання PIMReC – проекту транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру» БІЛОМУ СЛОНУ розповів ректор Ігор Цепенда.
Ректор Прикарпатського університету про проект PIMReC
![](https://projects.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/131/2019/08/2-2.jpg)