Смарт Освіта

“Смарт освіта” – активна громадська організація, зареєстрована в липні 2016 року. Проте діяльність  організації розпочалась ще у 2012 році з ініціативи «Батьківський контроль». Тоді журналістки Іванна Коберник, Зоя Звиняцьківська, Оксана Макаренко та Галина Титиш звернули увагу на низьку якість підручників для школярів і спробували вирішити цю проблему тими засобами, які були їм доступні — публічними обговореннями, резонансними текстами та сюжетами у ЗМІ. Згодом відбулись зміни в керівництві освітньої галузі держави, і багато наших ініціатив знайшли своє відображення у реформі “Нова українська школа”. Ця реформа ціннісно збігається з баченням членів організації, а двоє співзасновниць стали радницями міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Організація вірить, що перемогою і міцним фундаментом для нашого суспільства є реформа освіти Нова українська школа, яка покликана генерувати нові сенси, цінності розвитку, поваги, дитиноцентризму, інновацій.

Робота організації “Смарт Освіти”має на меті підтримувати реформу і допомагати батькам, вчителям та учням бути активними учасниками навчального процесу.

Місія організації – формувати нові суспільні норми та цінності, зокрема в галузі освіти, для якісної трансформації України у суспільство з європейськими цінностями.

Зараз організація активно залучає людей, готових працювати заради розвитку освіти та просування реформи Нова українська школа.