Алея до 25-річчя Юридичного інституту

Алея до 25-річчя Навчально-наукового Юридичного інституту ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”

Тривалість проекту: одноразова допомога в рамках партиципаторного бюджетування у 2017 р.

Виконавець: ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Україна

Мета проектуЗакупівля саджанців та торф’яного субстрату і висадка дерев біля міського озера восени 2017 р. зусиллями волонтерів. У подальшому зелені насадження будуть передані на баланс Центрального міського озера, що забезпечить їх збереження.

Досягнуті результати:

Несприятливі умови урбанізованого міського середовища призводять до передчасного старіння зелених насаджень. У зв’язку з цим є важливо поновлювати зелені легені міста. Було висаджено 41 зелених насаджень (алеї китайських верб та туй-смарагд) в контексті реконструкції території міського озера.

Контактна особа і менеджер проекту в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника: Сергій АДАМОВИЧ, д.і.н., професор Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, e-mail: s.adamovych@gmail.com