ЗМІ про проект GameHub

Програму безкоштовних курсів з розробки комп’ютерних ігор – GameHub «Співробітництво між університетами та підприємствами у сфері гральної індустрії в Україні» – презентували в Івано-Франківську. Навчання проводитимуть у межах проекту Erazmus + К2 на базі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

У Прикарпатському університеті навчатимуть створювати комп’ютерні ігри

GameHub: у Франківську безробітних, учасників АТО та переселенців навчатимуть розробляти комп’ютерні ігри (фото)

У Франківську безкоштовно навчатимуть переселенців та учасників АТО програмуванню комп’ютерних ігор
В Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника розпочинається проект GameHub.

2 лютого в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбудулася презентація програми безкоштовних курсів для безробітних, учасників АТО та переселенців. Курси, які триватимуть два місяці, мають на меті забезпечити самодосконалість студентів, ветеранів АТО через надання їм певної системи знань та навичок, необхідних для успішної роботи в індустрії цифрових ігор.

У Франківську презентували курси для безробітних, учасників АТО та переселенців